• Телефон 067-3-404-909
  Iндекс: 79493
 • Адрес Україна м. Львів
  вул. Шухевича 27
 • Написати нам

Про нас

Про нас

ПП»Ліра-люкс» заснована у 1999р. та займається роздрібною реалізацією покрівельних матеріалів та всіх аксесуарів даху (дахові вікна, плівки, ринви, утеплювачі). Вашій увазі широкий вибір сучасних покрівельних матеріалів, які задовільнять будь-який вибагливий смак. На нашому сайті ми подаємо тільки коротку інформацію про товар основних європейських виробників покрівельних матеріалів, Детальну інформацію про види, основні переваги і характеристики та отримати рекомендації по конкретному застосуванню того чи іншого продукту ми проводимо безпосередньо в офісі фірми. Різновидності продукції дуже багато, характеристики дуже різні. заводи –виробники випускають новинку за новинкою, якіснішу за попередню. Покупцеві потрібно все показати та розказати . Не мало важливий фактор – атмосферний вплив на покрівлю. Прикарпатський клімат найскладніший для покрівлі. Те що пракрасно служить в Одесі або в Ужгороді не підходить для Львова або Тернополя. Отже якісна покрівля – це не завжди сама дорога ,а правильно підібрана. Тому тільки професійні поради та чітке знання технічних характеристик покрівлі дозволить Вам не тільки отримати покрівельну систему, яка забезпечить абсолютну надійність і максимальну естетичність, але й зменшить Ваші витрати. Всі матеріали, які ми представляємо до Вашої уваги, мають відповідні необхідні сертифікати та гарантії. Ми здійснюємо повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі.

Наша компанія, маючи необхідний досвід, надасть всім бажаючим облаштувати мансарду консультації та виконає повний комплекс робіт по облаштуванню мансарди для ваших потреб.

Якщо Вам потрібен сучасний, якісний, міцний дах, що буде служити вам протягом довгих років і разом з тим буде елегантно та вишукано завершувати ваш дім, то ПП "Ліра люкс" стане вам добрим і надійним помічником. На даний момент, використовуючи найновіші технології та матеріали, ви зможете отримати досконалий по зовнішньому вигляду та якості дах, що задовільнить усім вашим вимогам та бажанням.

Ми також надаємо допомогу у питаннях вибору, монтажу та експлуатації дахових вікон. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати оптимальний розмір та модель вікна у залежності від типу приміщення та інтер'єру, визначити потрібну кількість вікон та яким чином їх розташувати для отримання максимально ефективного освітлення мансарди. Запрошуємо скористатися нашими послугами.

  Фірма "ЛІРА люкс" пропонує Вам свої послуги:
 • - Кваліфікований монтаж, ремонт та реконструкція дахів та дерев'яних конструкцій дахів любої складності. Гарантія на роботу з подальшим сервісним обслуговуванням!
 • - Покрівельні роботи профільним матеріалом (металлочерепиця, керамічна, бітумна черепиця).
 • - Встановлення дахових вікон згідно всіх норм втановлення під час монтажу покрівлі і після (якщо покрівля уже накрита-потрібно тільки встановити вікно).
 • - Облаштування мансардних приміщень.
 • - Продаж профільного покриття (металлочерепиці, профілю, керамічної та бітумної черепиці).
 • - Повний спектр дахових матеріалів, елементів та аксесуарів (дахові вікна, плівки, ринви, утеплювачі)
  Україна, Львів-Рудно, вул. Шухевича, 27
  KS.: (067) 34-04-909
  Iндекс: 79493
  E-Mail: lira-lux@ukr.net